Mentesha Mobiljesh prej Çeliku Inoks të Papërshkueshme nga Uji, Mentesha për Derën e Dollapit me Mbyllje të Ngadaltë, nga Prodhuesi i Çelikut Inoks,
Përshkrimi
| Madhësia | Mbivendosje e plotë, gjysmë mbivendosje, futje |
| Materiali për pjesën kryesore | Çelik inox 201 |
| Material për aksesorë | Çelik inox 201 |
| Përfundo | Lustrim i imët |
| Diametri i kupës | 35 mm |
| Thellësia e kupës | 11.5 mm |
| Hapësira e vrimës | 48 mm |
| Trashësia e derës | 14-20 mm |
| Kënd i hapur | 90-105° |
| Pesha neto | 105g±2g |
| Testi i ciklit | Më shumë se 50000 herë |
| Testi i spërkatjes me kripë | Më shumë se 48 orë |
| Aksesorë opsionalë | Vida, mbulesë filxhani, mbulesë krahu |
| Shembull | Në dispozicion |
| Shërbim OEM | Në dispozicion |
| Paketimi | Paketim me shumicë, paketim me qese polimer, paketim me kuti |
| Pagesa | T/T, DP |
| Termi Tregtar | EXW, FOB, CIF |
Detajet
1. MATERIALI I GJITHË ÇELIKUT INOKS
I gjithë mentesha është e montuar nga çelik inox, duke përfshirë të gjitha aksesorët, dhe mund të zhytet në ujë.
Cilindër hidraulik i ngurtë prej bakri të pastër
Sipërfaqja nuk është vetëm e veshur me bakër, me bërthamë çeliku inox + tub bakri të pastër, nuk ndryshket lehtë dhe është më e qëndrueshme.
BUTON I SHKËPUTSHËM 3.SS
Baza mund të hiqet, gjë që është e përshtatshme për lyerjen dhe pastrimin e kabinetit.
4. Pllakë krahu SS
8 copë pllaka krahësh kanë forcë të shtuar, materiali prej çeliku inox e bën përdorimin më të butë dhe zvogëlon zhurmën.
5. KAPËSE
Baza e tipit me kapëse është e lehtë për t'u çmontuar, duke e bërë përdorimin e kabinetit më të përshtatshëm.
6. RRËSHQITNI
Lloji rrëshqitës ka një sipërfaqe relativisht të madhe mbajtëse force, në këtë mënyrë dhe instalimi është më i qëndrueshëm pa rrezik.

















