Kapëse menteshe prej çeliku inox N963A me mbyllje të butë
Përshkrimi
| Emri i produktit | Kapëse menteshe prej çeliku inox N963A me mbyllje të butë |
| Madhësia | Mbivendosje e plotë, gjysmë mbivendosje, futje |
| Materiali për pjesën kryesore | Çelik inox 201 |
| Material për aksesorë | Çelik i petëzuar në të ftohtë |
| Përfundo | Lustrim me cilësi të lartë |
| Diametri i kupës | 35 mm |
| Thellësia e kupës | 11.5 mm |
| Hapësira e vrimës | 48 mm |
| Trashësia e derës | 14-20 mm |
| Kënd i hapur | 90-105° |
| Pesha neto | 100g/103g±2g |
| Testi i ciklit | Më shumë se 50000 herë |
| Testi i spërkatjes me kripë | Më shumë se 48 orë |
| Aksesorë opsionalë | Vida, mbulesë filxhani, mbulesë krahu |
| Shembull | Në dispozicion |
| Shërbim OEM | Në dispozicion |
| Paketimi | Paketim me shumicë, paketim me qese polimer, paketim me kuti |
| Pagesa | T/T, DP |
| Termi Tregtar | EXW, FOB, CIF |
Detajet
MENTESHE HIDRAULIKE TAMPONE PREJ ÇELIKU INOKS
I përshtatshëm për derë 14-20 mm
Cilindër hidraulik i ngurtë
Vidë e kufizuar për trajtim termik
CILINDRË HIDRAULIKE I NGURTË
Transmision hidraulik i mbyllur me tampon 60°, hapje dhe mbyllje e heshtur, nuk rrjedh vaj lehtë
PARAMETRAT E PRODUKTIT
| EMRI I PRODUKTIT | MATERIALI KRYESOR |
| NMenteshë hidraulike 963A | Sçelik inox |
| STIL PRODUKTI | FUSHËZIMI I ZBATIMIT |
| Lloji me kapëse | I përshtatshëm për derë 14-20 mm |
| TRAJTIMI I SIPËRFAQES | KARAKTERISTIKAT E PRODUKTIT |
| Lustrim i imët | Tampon hidraulik i amortizimit |
DIZAJN ME BUTO TË SHKËPUTSHME
Më e lehtë për t’u hequr, e bën instalimin më të lehtë
TUB HIDRAULIK I NGURTË
Cilindër hidraulik i ngurtë, i aftë t'i rezistojë presionit të fortë, nuk shpërthen lehtë cilindri dhe nuk rrjedh lehtë vaj
Kthesë e vogël
Gama e dyerve mund të jetë më e madhe nga 14 mm-20 mm, e përshtatshme për trashësi të ndryshme të dyerve
VIDË E TRAJTUAR NXEHTËSIE E LIMITUAR
Mbroni më mirë cilindrin, ofroni menteshën me jetëgjatësi të gjatë shërbimi
22A MATERIALI GOSH I MADH
Thonjtë me material 22A, nuk thyhen lehtë dhe janë më të qëndrueshëm
Tre lloje menteshash për zgjedhje
Lloji i plotë i mbivendosjes: Dera e kabinetit mund ta mbulojë plotësisht pllakën anësore, e cila është jashtë trupit të kabinetit
Lloji i gjysmës së mbivendosjes:Dera e kabinetit nuk e mbulon pllakën anësore dhe dera e kabinetit është brenda trupit të kabinetit.
Vendos: Dera e kabinetit nuk e mbulon pllakën anësore dhe dera e kabinetit është brenda trupit të kabinetit.















