N6263 aksesorë për mobilje prej hekuri me menteshë me mbyllje të butë
Përshkrimi
| Emri i produktit | N6263 aksesorë për mobilje prej hekuri me menteshë me mbyllje të butë |
| Madhësia | Mbivendosje e plotë, gjysmë mbivendosje, futje |
| Materiali për pjesën kryesore | Çelik i petëzuar në të ftohtë |
| Material për aksesorë | Çelik i petëzuar në të ftohtë |
| Përfundo | I veshur me nikel |
| Diametri i kupës | 35 mm |
| Thellësia e kupës | 11.5 mm |
| Hapësira e vrimës | 48 mm |
| Trashësia e derës | 14-20 mm |
| Kënd i hapur | 90-105° |
| Pesha neto | 105g±2g |
| Testi i ciklit | Më shumë se 50000 herë |
| Testi i spërkatjes me kripë | Më shumë se 48 orë |
| Aksesorë opsionalë | Vida, mbulesë filxhani, mbulesë krahu |
| Shembull | Në dispozicion |
| Shërbim OEM | Në dispozicion |
| Paketimi | Paketim me shumicë, paketim me qese polimer, paketim me kuti |
| Pagesa | T/T, DP |
| Termi Tregtar | EXW, FOB, CIF |
Detajet
1. MEKANIZMI I MBYLLJES SË BUTË
Funksioni perfekt i mbylljes së butë bën që funksionimi të jetë më i qetë dhe mund të hapet e mbyllet deri në 50000 herë.
2. ME PLLAKË KRAHI PËR TRAJTIM NGROHTËSOR
Hapja dhe mbyllja janë më të qëndrueshme sesa pa trajtim me nxehtësi
3. PROJEKTIM I SHPEJTË I MONTIMIT
Me vetëm një shtypje, pllaka bazë mund të ndahet, shumë e lehtë për instalim.
RREGULLIM MAJTAS DHE DJATHTAS 4.±2MM
Pyetje të shpeshta
P1. Po në lidhje me aftësinë e ekipit tuaj të R & D?
Ne kemi një ekip profesional në R&D me më shumë se dhjetë vjet përvojë, sipas nevojave të tregut, për të zhvilluar produkte që plotësojnë më së miri nevojat e klientëve dhe për të zhvilluar teknologji inteligjente për mobiljet.
P2. A mund të më dërgoni mostër dhe sa zgjat koha e dorëzimit?
Po, ne mund t'ju dërgojmë mostra për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Normalisht, mostrat duhen 5-6 ditë për t'jua dorëzuar.
P3. Si të garantoni cilësinë tuaj?
Nga blerja e lëndës së parë deri te transporti, 35+QC do të kontrollojë produktin tonë në çdo proces operacional për të siguruar cilësinë tonë. Ne besojmë se çdo produkt mund të gjejë rrugën e vet për në shtëpi. Vetëm produktet e mira mund të na bëjnë të krijojmë një bashkëpunim të gjatë.















