Menteshe dere N6261B 35 mm me mbyllje të butë dhe të rregullueshme në dy drejtime
Video
Përshkrimi
| Emri i produktit | Menteshe dere N6261B 35 mm me mbyllje të butë dhe të rregullueshme në dy drejtime |
| Madhësia | Mbivendosje e plotë, gjysmë mbivendosje, futje |
| Materiali për pjesën kryesore | Materiali i Shangait |
| Material për aksesorë | Çelik i petëzuar në të ftohtë |
| Përfundo | Veshje e dyfishtë |
| Diametri i kupës | 35 mm |
| Thellësia e kupës | 11.5 mm |
| Hapësira e vrimës | 48 mm |
| Trashësia e derës | 14-21 mm |
| Kënd i hapur | 90-105° |
| Pesha neto | 90g±2g |
| Testi i ciklit | Më shumë se 50000 herë |
| Testi i spërkatjes me kripë | Më shumë se 48 orë |
| Aksesorë opsionalë | Vida, mbulesë filxhani, mbulesë krahu |
| Shembull | Në dispozicion |
| Shërbim OEM | Në dispozicion |
| Paketimi | Paketim me shumicë, paketim me qese polimer, paketim me kuti |
| Pagesa | T/T, L/C, D/P |
| Termi Tregtar | EXW, FOB, CIF |
Detajet
VIDË PËR TRAJTIMIN ME NGROHJE KUFIZONI
Vidat janë më të forta dhe më të qëndrueshme pas trajtimit të nxehtësisë
DY-DREJTIMSHËM
Ekzistojnë dy forca tamponuese kur dera është e mbyllur për të shmangur dëmtimin e kabinetit.
MATERIALI I SHANGHAI-T
Duke përdorur materiale me cilësi të lartë, mentesha mund të jetë më rezistente ndaj ndryshkut dhe e qëndrueshme
POSHTË E VESHUR ME BAKËR
Mbulimi i dyfishtë mund ta bëjë menteshën më rezistente ndaj ndryshkut dhe korrozionit
Cilindër hidraulik
Zgjatni cilindrin hidraulik të ngurtë për të rritur jetëgjatësinë e shërbimit të menteshës
Zgjatni vrimën e rregullimit
Rritja e diapazonit të rregullimit e bën menteshën me rregullim më të mirë kur mentesha është e instaluar.
Mbivendosje: Dera e kabinetit mund ta mbulojë plotësisht pllakën anësore, e cila është jashtë trupit të kabinetit.
Gjysmë mbivendosjeje: Dera e dollapit mbulon gjysmën e pllakës anësore dhe ka dyer në të dyja anët.
Futje: Dera e kabinetit nuk e mbulon pllakën anësore dhe dera e kabinetit është brenda trupit të kabinetit.















