Menteshe hidraulike për derën e dollapit të mobiljeve me kupë 40 mm 2.0 mm
Përshkrimi
| Emri i produktit | Menteshe hidraulike për derën e dollapit të mobiljeve me kupë 40 mm 2.0 mm |
| Madhësia | Mbivendosje e plotë, gjysmë mbivendosje, futje |
| Materiali për pjesën kryesore | Çelik inox |
| Material për aksesorë | Çelik i petëzuar në të ftohtë |
| Përfundo | Lustrim i imët |
| Diametri i kupës | 40 mm |
| Thellësia e kupës | 12.5 mm |
| Hapësira e vrimës | 52 mm |
| Trashësia e derës | 20-30 mm |
| Kënd i hapur | 90-105° |
| Pesha neto | 136g±2g |
| Testi i ciklit | Më shumë se 50000 herë |
| Aplikacioni | I përshtatshëm për derën e trashë të kabinetit |
| Aksesorë opsionalë | Vida, mbulesë filxhani, mbulesë krahu |
| Shembull | Në dispozicion |
| Shërbim OEM | Në dispozicion |
| Paketimi | Paketim me shumicë, paketim me qese polimer, paketim me kuti |
| Pagesa | T/T, L/C, D/P |
| Termi Tregtar | EXW, FOB, CIF |
Detajet
•Kushinetë për punë të rëndë për shkak të materialit të fortë dhe të trashë;
• I përshtatshëm për dyer me diapazon nga 20mm-30mm;
•Material SS i gradës së parë;
• Cilindër hidraulik i ngurtë prej bakri të pastër.
BAZË ME 6 VRIMA
Dizajni me 6 vrima e bën instalimin më të qëndrueshëm.
GOTË MENTESHESH SHTYPËSE E BLAKËT
Kupa e menteshës është e fiksuar fort në kabinetin kryesor, në mënyrë që mentesha të jetë më e qëndrueshme.
CILINDRË HIDRAULIKE I NGURTË
Duron presionin, cilindri nuk shpërthen lehtë, vaji nuk rrjedh lehtë.
TRASHËSI 2.0 MM
Materiali i trashur nuk është i lehtë për t'u thyer.
VIDË E LIMITUAR
Vida e kufizuar është e rregullueshme, e bën instalimin më të lehtë.
MATERIAL SS I GRADËS SË PARË
Materiali SS i klasit të parë është më i fortë dhe më i qëndrueshëm, zgjerimi dhe tkurrja e përsëritur nuk është e lehtë për t'u thyer.
BUTON I SHKËPUTSHËM
Më e lehtë për t’u instaluar dhe hequr.
Parametrat e Produktit
Më shumë lloje për të zgjedhur
RRËSHQIT LIDHJE
LLOJI ME KAPËS
Mbivendosje: Dera e kabinetit mund ta mbulojë plotësisht pllakën anësore, e cila është jashtë trupit të kabinetit.
Gjysmë mbivendosjeje: Dera e dollapit mbulon gjysmën e pllakës anësore dhe ka dyer në të dyja anët.
Futje: Dera e kabinetit nuk e mbulon pllakën anësore dhe dera e kabinetit është brenda trupit të kabinetit.














