Mentesha të fshehura për derë me mbyllje të butë prej SS 2.0 mm
Përshkrimi
| Emri i produktit | Pajisje kuzhine prej SS 2.0 mm që montojnë mentesha të fshehura për derën me mbyllje të butë |
| Madhësia | Mbivendosje e plotë, gjysmë mbivendosje, futje |
| Lloji | Rrëshqitës (tip i fiksuar), Kapës |
| Materiali për pjesën kryesore | Çelik inox |
| Material për aksesorë | Çelik i petëzuar në të ftohtë |
| Përfundo | Lustrim i imët |
| Diametri i kupës | 35 mm |
| Thellësia e kupës | 11.5 mm |
| Hapësira e vrimës | 48 mm |
| Trashësia e derës | 18-21 mm |
| Kënd i hapur | 90-105° |
| Pesha neto | g±2g |
| Testi i ciklit | Më shumë se 50000 herë |
| Aplikacioni | I përshtatshëm për derën e trashë të kabinetit |
| Aksesorë opsionalë | Vida, mbulesë filxhani, mbulesë krahu |
| Shembull | Në dispozicion |
| Shërbim OEM | Në dispozicion |
| Paketimi | Paketim me shumicë, paketim me qese polimer, paketim me kuti |
| Pagesa | T/T, L/C, D/P |
| Termi Tregtar | EXW, FOB, CIF |
Detajet
TRASHËSI 2.0 MM
Materiali i trashur nuk është i lehtë për t'u thyer dhe është shumë më i fortë.
BAZË AEROPLANI ME 6 VRIMA
Dizajni me 6 vrima e bën menteshën më të qëndrueshme pasi instalohet në derën e dollapit.
CILINDRË HIDRAULIKE I NGURTË
Mund ta përballojë më mirë presionin, cilindri nuk është i lehtë për t’u shpërthyer dhe gjithashtu nuk është i lehtë për të rrjedhur vaj.
GOSH I MADH
Mund të lidhë më mirë aksesorët kryesorë, për ta bërë funksionimin midis aksesorëve më të qëndrueshëm dhe më të fortë.
Pllakë krahu me 12 pjesë
Pllaka e krahut prej 12 copësh me trajtim termik krijon një lidhje të mirë midis kokës së filxhanit dhe sistemit hidraulik, duke e bërë menteshën më të qëndrueshme.
VIDË E LIMITUAR
Vida e kufizuar është e rregullueshme, e bën instalimin më të lehtë.
BUTON NGA LIDHJA E ZINKUT
Është më e fortë dhe e qëndrueshme.
Më shumë lloje për të zgjedhur
RRËSHQIT LIDHJE
LLOJ ME KAPJE
Mbivendosje: Dera e kabinetit mund ta mbulojë plotësisht pllakën anësore, e cila është jashtë trupit të kabinetit.
Gjysmë mbivendosjeje: Dera e dollapit mbulon gjysmën e pllakës anësore dhe ka dyer në të dyja anët.
Futje: Dera e kabinetit nuk e mbulon pllakën anësore dhe dera e kabinetit është brenda trupit të kabinetit.
















